אודות שיבומי

שיבומי נדל"ן הינה חברת בוטיק מובילה למתן שרותי ייעוץ ושיווק לנדל"ן ייחודי ויוקרתי.
מאז הקמתה ב 1997, מלווה החברה את לקוחותיה במכירה ורכישה של נכסים מהיפים והמיוחדים בישראל, והכל בהתאם לדרך החיים, ה – "Life Style" המתאים ביותר לכל אחד ואחת. מבין הנכסים שהחברה מטפלת בהם תמצאו אחוזות מפוארות, נחלות ומשקים חקלאיים של 30 דונם, חוות פרטיות, משקי עזר, וילות ובתי יוקרה , דירות יוקרה, פנטהאוזים ונכסים קו ראשון לים.

אנחנו מאמינים ש…

  • הבסיס להצלחה הוא לעסוק במה שאוהבים. אנחנו אוהבים את עבודתנו

  • עבורנו העניין העיקרי בעבודתנו ,תיווך ושיווק נדל"ן, הוא הצד האנושי. יש לנו את הזכות לפגוש מדי יום אנשים חדשים ומרתקים. עבורנו, ללוות אנשים בתהליכי שינוי משמעותיים בחייהם זו זכות גדולה. הצלחה של עסקה מבחינתנו היא היכולת להתחבר ללקוחות, להבין את השיקולים והמניעים שלהם, ולעזור להם להתקדם לקראת שינוי שיביא אושר במעבר לחיים חדשים"

  • אנחנו מאמינים ביצירת שיתופי פעולה, ב Networking ובפרגון הדדי עם מטרה אחת בלבד – להביא לתוצאה הטובה ביותר ללקוחותינו.

  • את ההשראה שלנו אנחנו מקבלים מיצירות אמנות ארכיטקטוניות ברמות הגבוהות ביותר, מהטבע והיופי שבפשטות במגוון הנכסים, מהים ומכל השילובים, אך את עיקר השראתנו אנחנו מקבלים מהאנשים שאנו פוגשים מדי יום ובעיקר מאהובינו לחיים.

  • "שיבומי", מייצג את הערכים עליהם נבנתה החברה. זהו מושג יפני ולו משמעויות רבות. בין השאר, בתחום הארכיטקטורה והאמנות, היא מסמנת "Understated-Beauty" יופי מעבר למה שניתן לתיאור, בתחום אמנויות הלחימה היא מסמלת ""Effortless Perfection בתנועה כמו כן במעוף האצילי של הציפור. אצל אדם זהו היכולת להיות בשליטה וניהול מעמדת כוח של שקט, זה יותר ההבנה מאשר הידע ויש לעבור דרך הידע ולהגיע לפשטות. כתפיסה ודרך חיים, "שיבומי" מסמנת הרמוניה, שלווה ואיזון.   השאיפה שלנו היא להפנים במידת האפשר את האיכויות של "שיבומי" וליישם אותן בחיינו ובעבודתנו.

ייעוץ

מכירה / רכישה של נכס מקרקעין לצרכי מגורים הינה לרוב העסקה המשמעותית ביותר שאנו עושים במהלך חיינו הפרטים.
בשיבומי אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך חשוב זה תוך מתן ייעוץ , התורמת תרומה ממשית בקבלת החלטה נכונה והצלחה בביצוע העסקה. הדבר נכון עבור כל סוגי הנכסים אך במיוחד כשמדובר בנכסי מנהל ומשקים חקלאיים / נחלות בפרט.
אחד מענפי הנדל"ן בו מתמחה החברה הוא המגזר הכפרי מושבי, בשיווק ומכירה של נחלות / משקים חקלאיים. מגזר המושבי בתהליך של שינויים משמעותיים שיביאו להזדמנויות חדשות. בשפה הפשוטה מדובר על תהליך של היוון חלקות המגורים (דמי רכישה), אפשרויות פיצול, הקלה והרחבה של אפשרויות הבנייה ועוד.

תחום זה דורש הבנה מעמיקה בהיבטים המשפטיים, מיסויים ובכל הקשור להוצאות רשות מקרקעי ישראל והחלטותיה. היום וכתוצאה מכך שהחלטת 979 אשר אושרה בבג"ץ בשנת 2011, שעברה שינויים וכיום מיושמת במסגרת החלטה 1523, מצריך יותר מתמיד ייעוץ וליווי מקצועי לנושא.
כצעד ראשון בתהליך מכירת / רכישת נכס אנו שמחים לספק ללקוחותינו יעוץ מקדמי חינם ובאפן דיסקרטי וללא כל מחויבות הכולל יעוץ משפטי ומיסויי ראשוני על מנת להסיר את סימני השאלה ולהביא את בעל הנכס ולקוחותינו הקונים למצב בו קבלת החלטה מתבססת על מידע מהימן והכרה של כל ההוצאות הכרוכות בביצוע העסקה.
ייעוץ נכון יכול במקרים רבים גם לחסוך לשני הצדדים הרבה מאד כסף. חלק גדול מההצלחה קשורה בתכנון נכון של העסקה, הכנת מסמכים נכונה והצגה נכונה של הנושאים לרשויות השונות כולל רמ"י.

לשיבומי נדל"ן צוות עם הניסיון והיכולת לנתח ולתכנן כל עסקה ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

נשמח להזמינכם לפגישת היכרות לא מחייבת ובדיסקרטיות מלאה.

יצירת קשר

נשמח להיות איתכם בקשר לפגישת היכרות וללוות אתכם